• ółążść‡

20.05 2018 r.

W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego

PoniedziałekŚwięto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Jana Szkodonia odprawiona zostanie o godzinie 9:00, natomiast wieczorna Msza Święta z nabożeństwem majowym o godzinie 19:00
Próba dla dzieci pierwszokomunijnych z klas trzecich z całej parafii o godzinie 18:00,  a po Mszy Świętej i majówce o 19:45 spotkanie z ich rodzicami.

We wtorek  wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy.

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu przypada także wspomnienie Najświętszej Maryi Wspomożycielki Wiernych

Sobota – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. W archidiecezji krakowskiej kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej W tym dniu w naszej parafii będziemy przeżywać dzień pierwszej komunii świętej dzieci z klas trzecich z całej naszej parafii.Spowiedź święta dla tych dzieci, dla ich Rodziców, dla chrzestnych i bliskich z Rodziny, będzie w sobotę o godzinie 9:00.Msza komunijna w niedzielę o godzinie 9:15.

Z błogosławieństwem na nowy tydzień -  Ks. proboszcz.

SZCZĘŚĆ  BOŻE.

Piątek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy